Минимальная сумма заказа - 100 грн
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Бесплатная доставка по Украине от 5 999 грн
Безкоштовна доставка по Україні від 5 999 грн
Інтернет-магазин ветеринарних препаратів
Графік роботи:

Пн.-Чт.  8:30-17:30

Пт.         8:30-16:30

Сб-Нд.    вихідний

0
Мій кошик

Ветеринарні препарати для кролів

Купити ветпрепарати для лікування та профілактики захворювань кролів

Кролівництво має свої переваги та недоліки. Досвід розведення кролів буде продуктивним, якщо Ви ретельно підберете якісні ветеринарні препарати для кролів.

Компанія Ветеко пропонує великий вибір засобів і препаратів для лікування кролів, профілактики різних хвороб. Кріль буде захищений від небезпечних для життя захворювань за допомогою вакцинації, а вітамінно-мінеральні добавки зміцнять здоров'я та імунітет тварини.

Під час введення лікувальних засобів для кролів дотримуйтесь особливих застережних заходів, оскільки вони дуже чутливі тварини. Ветеринарні препарати для кролів, кролиць, кроленят, а також декоративних кролів розроблені з турботою про їх здоров'я, харчування та догляд.

На сайті Ветеко Ви можете купити ветпрепарати для кролів, кролиць, кроленят, зателефонувавши за номером телефону, зазначеному в контактах сайту.

Роздрібний і оптовий продаж ветеринарних препаратів для лікування кроликів здійснюється по всій території України за доступними і вигідними цінами. Доставка ветпрепаратів для лікування і профілактики захворювань кролів, крольчих, крольчат можлива по території всієї України: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Черкаси, Луцьк, Харків, Хмельницький, Львів, Житомир, Чернігів, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Суми, Херсон та інші міста України.

Вгору