«Ветеко» – це дистриб'юторська компанія, яка працює на ветеринарному ринку України з 2011 року. Компанія пропонує ефективні рішення в таких напрямках агросектору як свинарство, птахівництво, ВРХ, вівчарство, конярство і кролівництво. З 2017 року росте і наповнюється новими продуктами молодий напрямок дрібних домашніх тварин.

«Ветеко» є ексклюзивним представником вітчизняного виробника Biotestlab, який 30 років виробляє широкий спектр якісних препаратів для ветеринарної медицини. Це єдиний у країні виробник аутогенних вакцин, де усі процеси виробництва побудовані згідно із стандартами GMP і сертифіковані по ISO 9001:2015.

«Ветеко» також є офіційним дистриб'ютором таких виробників як: Bayer (Німеччина), Minitube (Німеччина), Vector Fog (Південна Корея), МРА (Іспанія) та ін.
Завдяки активній роботі і широкій мережі продажів, ми є присутніми по усій території України. Нашими клієнтами є різні категорії господарств, від сімейних ферм до великих холдингів.

Співробітники компанії «Ветеко» – це висококласні фахівці з великим досвідом роботи, які завжди готові надати професійні консультаційні послуги великим господарствам і власникам домашніх тварин.

Мета компанії  – це допомога клієнтам в побудові успішного бізнесу, запорука успіху якого – це вчасно виявлена проблематика у господарстві, вірна інтерпретація результатів і чітко поставлений діагноз на основі достовірних результатів лабораторних досліджень. У цьому нам допомагає наш ексклюзивний партнер «Центр Ветеринарної Діагностики», який впродовж 15 років проводить повний спектр діагностичних досліджень і є кращим на території України.

У тісній співпраці з партнерами регулярно проводяться навчання і майстер класи для усіх клієнтів. А на семінарах і конференціях відбувається обмін досвідом і результатами застосування препаратів.

Гнучкість і персональний підхід лежать в основі роботи компанії. Це дозволяє розробляти індивідуальні схеми профілактики і лікування для кожного господарства, встановлювати ефективність препаратів, що застосовувалися.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З КОМПАНІЄЮ «ВЕТЕКО»

• консультації

Виявлення проблематики та розробка схем лікування, навчання персоналу, аудит процесів.

• лабораторна діагностика

Інтерпретація отриманих результатів, консультації щодо правильного відбору та відправці матеріалів для дослідження. Компанія Ветеко співробітничає на ексклюзивних умовах з «Центром ветеринарної діагностики», що є найкращою діагностичною установою в Україні.

• якість продукції

Наші постачальники продукції мають акредитацію за міжнародними стандартами ISO 9001  і відповідають вимогам стандарту GMP.

• супровід продукції

Всі наші клієнти отримують повний спектр консультацій щодо продуктів, схем профілактики та лікування тварин, особливостей застосування препаратів.

• розвинута регіональна служба

В кожній області України у нас є представник, який може провести зустріч і надати необхідну консультацію щодо препаратів і способів лікування або профілактики.

• досвід роботи

Співробітники «Ветеко» – це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, які під час своєї практики стикалися з багатьма клінічними випадками.

• єдиний офіційний дистриб’ютор компанії BioTestLab (Україна)

Компанія «Ветеко» має ексклюзивне право реалізації продукції під ТМ BioTestLab. Отже, оптова ціна на продукцію під цією ТМ завжди максимально приваблива, у порівнянні з іншими виробниками та їх дистриб’юторами.

• доставка

Доставка продукції здійснюється з дотриманням правил «холодового ланцюга» у спеціальній термоупаковці, що забезпечує оптимальні температурні умови для вакцин при транспортуванні. Спеціалісти логістики стежать за кількістю хладогену та розміром термоупаковки і корегують їх відповідно до вашого замовлення.   

• тісні зв’язки з виробником

Завдяки постійному двохсторонньому спілкуванню з виробником, компанія гарантує постійну наявність готової продукції на складі. Це дозволяє надати швидкий зворотній зв’язок на ваші індивідуальні запити, наприклад, виробляти препарати у різному фасуванні.

• навчання співробітників

Всі партнери компанії «Ветеко» мають можливість отримувати безкоштовне навчання по препаратам, що є у портфелі, шляхом проведення семінарів, лекцій та конференцій. Також завжди є в наявності супровідні інформаційні матеріали, що допоможуть вам ознайомитися зі стислою інформацією про препарати, схеми застосування та результати досліджень в доступній формі.

П’ЯТЬ ПРИНЦИПІВ КОМПАНІЇ

• професіоналізм

Ми забезпечуємо чіткі та узгоджені дії на всіх рівнях роботи компанії.

• відповідальність

Ми завжди виконуємо те, що обіцяємо, адже чесність і відкритість до наших клієнтів – запорука нашого спільного успіху.

• лояльність

Ми цінуємо наших партнерів, спільно з якими ми досягаємо значних результатів.

• команда 

Цілеспрямована команда енергійних людей, які віддані своїй справі й корпоративній культурі компанії.

• якість

Прагнемо домогтися максимальної якості в усьому, чим ми опікуємося.

 

«ВЕТЕКО» – НА ЗАХИСТІ ЗДОРОВ’Я ТВАРИН!